انواع مشکلات کولر گازی و اسپیلت که در محل تعمیر می شوند :

نصب و تعمیر کولر گازی در سمنان

سرویس کولر گازی و راه‌اندازی آن

بازدید از یونیت داخلی و بررسی اتصالات دیواری پنل و لوله‌های مجاری هوا اگر در در یونیت داخلی نشتی وجود داشته باشد، بازدید شلنگ تخلیه کولر گازی و تنظیم شیب مناسب و ارتفاع شلنگ کندانسور را بررسی می کنند تا عملکرد و فشار هوای ورودی مشکلی نداشته باشد. برای جلوگیری از لرزش و تولید صدا، اتصالات کندانسور بازدید انجام می شود و تراز بودن آن را بررسی می کنند. کابل‌کشی کندانسور و وضعیت سیم‌ها بررسی می شود تا قطعی وجود نداشته باشد. بازدید از ترموستات، تست ترموستات و تعمیر و تعویض در صورت نیاز. عملکرد موتورهای فن کندانسور را بررسی می کنند تا با افزایش و کاهش دور موتور دچار اختلال در عملکرد نشود. دمای اتاق را با تغییر دمای کولر گازی، بررسی می کنند.

عمده مشکلاتی که سبب می شود همشهریان عزیز سمنانی جهت تعمیر کولرگازی و اسپیلت با ما تماس بگیرند، موارد ذیل می باشد. اگر شما هم با هر یک از این مشکلات مواجه شدید، کافیست با شماره ۱۸۹۸۰۴۰ – ۰۹۳۸ تماس بگیرید تا نسبت به اعزام سرویسکار کولرگازی و اسپلیت اقدام شود.

آیا تعمیر کولر گازی و اسپیلت در محل انجام می شود؟

یکی از دلایلی که سرویسکاران ما در سمنان برای سرویس و تعمیر کولر گازی و اسپیلت، به صورت سیار کار می کنند، این است که نمی توان آنها را به راحتی جابجا کرد و جداسازی قطعات و اتصالات آنها با زحمت بسیار و اگر توسط افراد ناشی و غیرمتخصص انجام شود، با خرابی همراه خواهد بود. بنابراین یکی از واجبات سرویسکار تعمیر و نصب کولر گازی و اسپیلت در سمنان این است که تجهیزات و ابزار کافی در اختیار داشته باشد و بتواند در محل مشکلات مربوطه را برطرف کند.

هزینه نصب و تعمیر اسپلیت و تعمیر کولر گازی در سمنان

نمی توان به طور قطعی و دقیق برای خدماتی که در راستای سرویس و تعمیر کولر گازی در سمنان ارائه می شود، قیمتی در سایت درج کنیم. چون هزینه ها بر اساس چندین فاکتور تعیین می شوند که با توجه به آنها هزینه ها کم و زیاد می شود. به همین دلیل توصیه می شود، به هنگام تماس با سرویسکار یا نصاب کولر گازی در سمنان، مشکل را به طور کامل شرح دهید. در این صورت معمولاً یک بازه قیمتی برای خدماتی که ارائه خواهد شد، می توان بیان کرد. در برخی موارد هم اصلا نیاز به تعویض قطعه است که خب مشخصاً هزینه خرید قطعه با فاکتور به هزینه تعمیر کولر گازی در سمنان اضافه می شود. به طور مثال برای قیمت شارژ کولر گازی در سمنان، بیشترین تقاضا وجود دارد که قیمت آن بر اساس فاکتورهای زیر تعیین می شود.

1- میزان گاز مورد نیاز برای شارژ گاز کولر گازی

متغیر بودن میزان گازی که برای شارژ سیستم تبرید اضافه می شود، یکی از دلایل ثابت نبودن نرخ شارژ گاز کولر گازی است. ممکن است میزان گازی که تخلیه شده است کمتر باشد در این صورت به گاز کمتری برای تزریق نیاز است تا به حد استاندارد برسد، در این صورت هزینه کمتری هم باید پرداخت کنید.

2- انجام خدمات دیگر به همراه شارژ گاز یکی از عواقب شارژ دیرهنگام گاز کولر گازی، گرفتگی مجراها، سوراخ شدن لوله‌ها، جرم‌گرفتن و یخ‌زدگی کویل‌ها است. لازم است که برای عملکرد درست، دستگاه سرویس شود. بعضی مواقع حتی نیاز به تعویض قطعه هم هست. مشخص است که سوای هزینه شارژ گاز کولر، دستمزد خدمات اضافی هم که انجام شده است، به قیمت اضافه می شود.

3- برند گاز مصرفی برای کولر گازی متفاوت بودن قیمت برند‌های مختلف گاز کولر، در تعیین قیمت تمام شده شارژ گاز کولر گازی تاثیر می‌گذارد. البته چنانچه مشتری تمایل به استفاده از برند خاصی داشته باشد، طبق نظر ایشان عمل خواهد شد وگرنه سرویسکاران سعی می کنند از بهترین برند با قیمت مناسب استفاده کنند.