تعمیر کولر آبی در سمنان :

با ورود به فصل گرما و استفاده از کولر آبی به عنوان یک وسیله سرمایشی که در سمنان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، تقاضا برای سرویس دوره ای و تعمیر کولر آبی در شهر سمنان افزایش پیدا می کند. سرویسکاران ما در سطح شهر آماده هستند تا هر لحظه که تماس گرفتید با دریافت آدرس در محل حاضر شده و نسبت به تعمیر و سرویس کولر آبی اقدام کنند. اگر شما هم به ما نیاز داشتید، کافیست با شماره ۱۸۹۸۰۴۰ – ۰۹۳۸ تماس بگیرید.

تعمیر کولر آبی و سرویس آن در سمنان شامل چه مواردی است ؟

عیب یابی تخصصی قطعات کولر آبی در سمنان

عیب یابی تخصصی قطعات کولر

تعمیر یا تعویض قطعات معیوب کولر آبی

تعمیر یا تعویض قطعات معیوب

برطرف کردن رسوبات و شوره‌های روی قطعات کولر آبی

برطرف کردن رسوبات و شوره‌های روی قطعات

تعویض پوشال کولرهای آبی و پوشالی

تعویض پوشال کولرهای آبی و پوشالی

شستشوی بدنه کولر آبی در سمنان

شستشوی بدنه کولر آبی

آب بندی کف کولر آبی در سمنان

آب بندی کف کولر آبی در سمنان

رگلاژ تسمه کولر آبی

رگلاژ تسمه کولر آبی

چک کردن پمپ کولر آبی

چک کردن پمپ کولر آبی

چک کردن الکتروموتور و تنظیم جای آن

چک کردن الکتروموتور و تنظیم جای آن

چک کردن مسیر باد کولر

چک کردن مسیر باد کولر

تنظیم فلوتر کولر آبی

تنظیم فلوتر کولر آبی

بررسی مسیر آب و شیرآلات و اتصالات کولر

بررسی مسیر آب و شیرآلات و اتصالات کولر

نصب موتور کولر آبی

نصب موتور کولر آبی

تعویض موتور کولر سوخته با نو

تعویض موتور کولر سوخته با نو

تعمیر پمپ آب کولر

تعمیر پمپ آب کولر

تنظیم شناور کولر آبی

تنظیم شناور کولر آبی

بررسی جعبه تقسیم برق

بررسی جعبه تقسیم برق

چگونه متوجه شویم کولر آبی

نیاز به تعمیر دارد؟

برخی علائم را جدی بگیرید و سریعاً نسبت به تعمیر کولر آبی در شهر سمنان اقدام کنید. ممکن است خیلی دیر شود و کولر به کلی از کار بیافتد.
از جمله علائم خرابی کولر می توان به موارد زیر اشاره کرد :
استشمام بوی بد از کولر آبی
وزش باد گرم از کولر
وجود پوسیدگی و سوراخ در کف یا بدنه کولر
سوختن یا خرابی پمپ آب کولر
پارگی تسمه کولر
عدم عملکرد صحیح شناور کولر

آیا تعمیرات شامل تعویض

قطعات هم می شود ؟

بعضی از مشکلاتی که برای قطعات کولر آبی پیش می آید قابل تعمیر نیست و باید قطعه عوض شود. البته در هر صورت چه برای تعمیر چه برای تعویض قطعه، سرویسکار ابتدا هزینه ها را با شما در میان گذاشته و پس از دریافت تاییدیه نسبت به تعمیر یا تعویض قطعه کولر آبی اقدام می کند. در صورتی که تمایل دارید خودتان نسبت به خرید قطعه اقدام کنید، می توانید با دریافت مشخصات قطعه مورد نظر، نسبت به خرید اقدام کنید.

وظایف سرویسکار کولر آبی

وقتی برای سرویس دوره ای کولر آبی در سمنان با یک سرویسکار تماس می گیرید، وظیفه تعویض پوشال‌های کولر در صورت نیاز و اگر از پوشال استفاده شده باشد، چون در برخی از کولرها به جای پوشال از پد سلولزی استفاده می شود، شست‌وشوی کف کولر، روان‌کاری و روغن‌کاری یاتاقان‌ها و بررسی وضعیت پمپ کولر و تنظیم تسمه کولر است که همین مرحله میزان‌کردن تسمه کولر اهمیت زیادی دارد، چرا که عدم توجه به همین مورد در خیلی از مواقع باعث سوختن موتور کولر می شود.
این مساله را در نظر بگیرید که سرویس‌کردن کولر فقط ششستن کف کولر نیست که خودتان آن را انجام دهید و به آن بسنده کنید. در بیشتر مواقع خرابی و سوختن موتور کولر آبی به دلیل پاشیدن آب روی تسمه است که باعث می شود آب توسط تسمه، داخل موتور کولر ریخته شود که همین مساله به ظاهر کوچک، باعث سوختن موتور می شود. سرویسکاران ما در سمنان، به خوبی می دانند که چه مواردی را موقع سرویس کولر آبی باید بررسی کنند.
یکی دیگر از مواردی که همکاران ما هنگام سرویس و تعمیر کولر آبی در سمنان بررسی می کنند، سیم پیچی و جعبه فیوز است. خیلی مشاهده شده است که برق کار بنا به دلایل مختلف جعبه فیوز را دستکاری می کند و به دلیل جابجا شدن فازها، برق قدرت بالا به سمت کولر می رود و همین مورد باعث می شود حتی مواقعی که کولر خاموش است، اگر به بدنه یا آب داخل کولر دست بزنید، احساس برق گرفتگی به شما دست بزند.

هزینه سرویس و تعمیر کولر آبی سمنان

برای این نوع خدمات نمی توان نرخ ثابتی را عنوان کرد. چرا که ابتدا باید جزئیات کارهایی که توسط سرویسکار باید انجام شود، از طرف مشتری اعلام شود و در پروسه انجام ممکن است قطعه ای نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد که این مورد هم بر قیمت و هزینه تعمیر کولر آبی در سمنان تاثیرگذار است. بنابراین توضیه می کنیم ابتدا به صورت تلفنی مشکلات کولر آبی ساختمان خود را با سرویسکار در میان بگذارید. در برخی موارد می توان نرخ خدمات مورد نظر مشتری را تعیین کرد که این مبلغ قطعی نبوده و بعد از بررسی کامل کولر و در پایان کار، مبلغ مشخص می شود.

آیا تعمیر کولر آبی در محل انجام می شود

مشخص است که حمل و نقل و جابجایی کولر آبی کار آسانی نیست و اغلب کولرها در پشت بام ساختمان قرار دارند، سرویسکاران ما مجهز به همه تجهیزات مربوط به تعمیر پمپ آب کولر یا تعمیر موتور کولر هستند و همه موارد مربوط به سرویس و تعمیر را در محل انجام می دهند تا مشتری از بابت جابجایی کولر دچار مشکل نشود.

زمان مناسب برای سرویس کولر آبی

مشخصاً کسی در زمستان از کولر استفاده نمی کند که متوجه خرابی آن شود. به همین دلیل با شروع فصل گرما، درخواست ها برای اعزام تعمیرکار کولر آبی در سمنان افزایش پیدا می کند. ما توصیه می کنیم این کار را به روزهای گرم سال موکول نکنید و در آغازین روزهای فصل بهار بازدیدی از وضعیت کولر داشته باشید. ضمن اینکه چون کولرها اغلب پشت بام قرار دارند، برای تعمیر نیاز به نور کافی است و باید در روز انجام شود. وگرنه فرقی نمی کند که روز تعطیل باشد یا غیرتعطیل، در همه روزهای هفته سرویسکاران ما آماده اعزام به محل هستند.